Hemelaar & Neele > Zakelijk > Werkwijze

Werkwijze

Transparante dienstverlening. Een mooie kreet, maar hoe geeft Hemelaar & Neele Financieel Consultants hier invulling aan? Samen met u maken we afspraken over de invulling van onze werkzaamheden die wij voor u en uw werknemers kunnen uitvoeren. Ook over de beloningsstructuur worden vooraf met u afspraken gemaakt. Deze website geeft meer inzicht in de verschillende onderdelen van onze dienstverlening.

Onderdeel van onze dienstverlening is consultancy. Wij treden dan tijdelijk op als onafhankelijk consultant in specifieke adviestrajecten voor bijvoorbeeld directie, management of O.R. Voorbeelden van onze consultancy activiteiten zijn:

  • Second opinion;
  • Geven van specifieke training aan management en/of O.R.;
  • Beantwoorden van een specifieke vraagstelling;
  • Optreden als onafhankelijk adviseur van een O.R.

Naast consultant zijn we ook intermediair. Onze dienstverlening als intermediair is onder te verdelen in een aantal taken. Ten eerste de analyse. Aan de hand van een inventarisatie van de huidige situatie, actuele wetgeving en uw wensen kunnen we analyseren in hoeverre deze nog in overeenstemming zijn. Vervolgens geven we een advies over welke aanpassingen nodig zijn om uw wensen te vervullen en te voldoen aan de geldende wet- en regelgeving. Dit advies wordt vervolgens vertaald naar verzekerbare regelingen en contracten bij pensioenuitvoerders en/of verzekeraars. Om onze dienstverlening compleet te maken nemen wij u ook de zorg voor het beheer van de collectieve regelingen uit handen.
Hemelaar & Neele zorgt ook voor de communicatie betreffende de regelingen richting uw werknemers. Zo kunt u zich richten op het allerbelangrijkste: uw onderneming.

Bovengenoemde taken kunnen wij overigens ook voor u uitvoeren bij regelingen en contracten die rechtstreeks zijn afgesloten bij de verzekeraar of via een ander intermediair afgesloten contracten.

Oriëntatiegesprek
Ons bedrijf kan met de verantwoordelijke directieleden en/of HR-managers binnen uw bedrijf geheel vrijblijvend bespreken hoe onze werkwijze en dienstverlening van toegevoegde waarde kan zijn binnen uw organisatie. Wij nodigen u uit om hierover contact met ons op te nemen.